Bisior

 
 
 

Pseudodziennik

16 maja 2008

W związku z zakończeniem pyszniutkich maturek planujęruszyć po raz kolejny stronę, pierwsze, co chcę zrobić, to doprowadzić do działania "wyrażałkę myśli", jednakże wielogodzinna walka nie pomogła i nadal walczę, aby pojawiały się napisane w dzile "Dodaj myśl" twory, jednakże PHP nie jest mopją mocną stroną. Planuję również wprowadzić strefę VIP (Very Imbecyl Person), w której zawarta będzie moja twórczość, która w naturalnych warunkach powinna zderzyć się z cenzurą, jest to jednak związane z wewnętrzną potrzebą bardziej dosadnego wyrażania się o świecie. Istnieje możliwość, że będzie wymagane hasło, aby dostać się do tej mrocznejstrefy, ale to wyjdzie jeszcze z czasem.

24 marca 2008

Ostatnimi czasy strona żyła swoim życiem, czyli w praktyce umarła, bo jakby nie patrzeć zlałem ją sobie mocno, ale świątecznie pobudzony, stwierdziłem, że czas na zmartwychwstanie, więc spróbuję się nią znów zająć.

12 stycznia 2008

Dział poezji powoli zaczynam zapełniać jednak ucyfrowienie mojej "poezji" trochę zajmie, z czasem planuję też uczynić dział "Dodaj myśl" działem działającym, jednak czeka mnie bitwa z PHP, a jak nazwa wskazuje, będzie tam mozna dodać swoje myśli.

19 października 2007

Po dość długiej walce z xhtml'em, gimpem i ogólnopojętą walką ze stroną i jej layoutem strona rodzi się do życia w postaci jaka kiedyś zrodziła się w mojej chorej głowie.